Reklāma

 

Mājas lapas / sludinājumu servisa:

 www.zemniekam.lv

reklāmas iespējas

 

GATAVI BANERI  jāiesūta  uz e-pastu: info@zemniekam.lv, pēc to apstiprināšanas sazināsimies ar jums par iespējamiem / ātrākajiem publicēšanas datumiem portālā.

-  Bildes izmēram jābūt 485 x 140 (JPG vai PNG formātā), ja bilde būs lielāka, portāla administrācija to izlabos nepieciešamajā izmērā, iepriekš par to vienojoties ar pasūtītāju.

-  Bildes mazākas par 485 x 140 vai formātos, kas nav JPG vai PNG, netiks pieņemtas.

-  Linkam (URL), kas atver reklamēto mājas lapu, ir jābūt saistītam tikai ar reklāmas kampaņas tīmekļa lapu. un tajā drīkst lietot tikai latīņu burtus.

 

REKLĀMAS BANERU IZGATAVOŠNA

-   Ja Jums nav izveidots  savs baneris, mēs esam gatavi palīdzēt Jums to izveidot bez maksas.

-   Mūsu bezmaksas izveidotais baneris būs paredzēts tikai un vienīgi publicēšanai mūsu portālā.

-   Par papildus maksu, būs iespēja iegādāties mūsu izveidoto reklāmas baneri, ko klients varēs droši izmantot pēc saviem ieskatiem un vajadzībām ārpus mūsu portāla.

Lai pasūtītu reklāmas banera izgatavošanu, lūdzu iesūtiet mums zemāk norādīto informāciju uz epastu: info@zemniekam.lv

-   Fona attēlu, ja nepieciešams – bildes izmērs nav tik būtisks, to mēs samazināsim attiecīgajā izmērā, vienīgais nosacījums, tā nedrīks būt mazāka par 485x140.

-   Informācija uz banera  – uz banera nepieciešamo informāciju lūdzu uzskaitiet īsi un kodolīgi, dažos vārdos, vārdu salikumos vai īsos teikumos.

-   Kampaņas links (URL)  –  linkam (kas atver reklamēto mājas lapu) ir jābūt saistītam tikai ar reklāmas kampaņas tīmekļa lapu, un tajā drīkst lietot tikai latīņu burtus. Pēc uzklikšķināšanas uz banera tīmekļa lapa atvērsies jaunā logā.

 

CENAS

-   Par cenām lūgums sazināties ar redakciju:  info@zemniekam.lv  vai  Kontaktu formu.